O mně

IMG_5458

Jsem akční máma dvou malých lumpů Šímy (2014) a Stellinky (2016) a žena skvělýho muže Petra. V době, kdy jsme ještě neměli děti, jsme s Petrem spolu hodně cestovali, sportovali a byli celkově dost akční. A když nám pak do života přišli (ne moc dlouho po sobě) ti dva naši malí rošťáci, tak se i s nimi snažíme užívat si život, co nejvíc to jde.

Rádi cestujeme, jezdíme na hory i k moři, máme rádi dobré jídlo, kvalitní kafe, jsme milovníky vína a piva, máme rádi koupání, wellness a saunování, jezdíme na kolech, na bruslích, na běžkách, na snowboardech, chodíme na výlety a to všechno (více či méně) s dětmi.

Tenhle blog má sloužit jako taková online knížka vzpomínek na naše společné zážitky, ale i starosti všedního dne. Začala jsem ho psát ale hlavně proto, že vždy, když jsem hledala ať už dovolenou, ubytování, nebo jen tipy na výlety, tak jsem se prala s tím, že téměř nikde nenajdu informace, které jako máma při plánování cestování s dětmi řeším. Například, zda je místo dostupné s kočárkem, nebo je lepší vzít nosítko, zda se v okolí bude restaurace nebo hospoda, kde budou mít k jídlu i něco jiného než smažák s hranolkama a klobásu, jestli tam budou děti vítané a budou pro ně mít třeba dětský koutek a jídelní židličku případně i přebalovací pult, jestli je v okolí dost zábavy nejen pro děti, ale i pro dospělé, jestli nám ubytování poskytne cestovní postýlku nebo i oddělené spaní a podobně.

Jasně, když nemáte děti, tak tohle je vám úplně jedno a jde vám tak maximálně o to, abyste měli kde spát a jestli je v okolí hospoda..no možná ani o to ne 🙂

Ale třeba teď už taky jako mámy a tátové řešíte podobné věci a moje tipy vám budou nejen pomocí, ale hlavně inspirací, jak zajímavě trávit čas s dětmi.

Pokud bystě mi chtěli něco sdělit, napsat, pochválit nebo snad zkritizovat, tak mi můžete napsat mail na moni.indrova@gmail.com nebo mě kontaktovat na Facebooku.

Monika